Domů > Články > Teplo vánočního krbu

Teplo vánočního krbu

Krby na biolíh

Ekologické dekorační krby jsou založeny na tom, že jsou bez zápachu a využívají ekologicky šetrné palivo vhodné do každého interiéru a hodí se do každého interiéru.

Tvoří příjemnou, velmi uklidňující a romantickou atmosféru každého domova. Dekorativní krb ocení zejména Ti, kteří milují netradiční metody interiéru, originální design.

Palivo je v tekuté formě, díky tomu je snadnější dávkování. Litr paliva stačí k udržení plamene po dobu několika hodin. Celý proces spalování probíhá bez účasti dřeva, během hoření nevzniká kouř ani saze což umožňuje umístit krb v jakémkoli domě či bytě. Máte plnou kontrolu spalovacího procesu, hořák je určen pro práci s kapalnými biopalivy. Bio krby na našem trhu mají osvědčení o bezpečnosti v souladu s certifikáty platné normy a bezpečnostní listy.

Elektrické krby

Elektrické krby u vás doma vytvoří úžasně romantickou a hřejivou atmosféru. Horní strana poskytuje dostatečný prostor pro umístění svícnů, fotografií, trofejí nebo jiných dekoračních předmětů, o kterých si myslíte, že si zaslouží speciální místo. Okno krbu autentickým způsobem imituje hořící dřevo a simuluje záři plápolajících plamenů, díky čemuž je tento dřevěný krb téměř k nerozeznání od reálného.

Konstrukce krbu vytváří dojem klasického krbu a jejich velkou výhodou je to, že jej můžete začít používat ihned po vybalení. Na vás zbývá jen najít krbu místo a zapojit ho do klasické elektrické zásuvky. Téměř všechny krby mají teplovzdušný ventilátor a vy pocítíte zřetelné teplo.

Vy si můžete nalít punč, vzít si do ruky oblíbenou knihu a pod měkkou dekou a zapomenout na den plný stresu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

error: Obsah je chráněn !!